top of page

Gelecekte olacakların zamanı geldi.

1.jpeg

Fütürist Kimdir?

  • Olumlu bir gelecek hayal eden, bu geleceğe ulaşmak için çaba harcayan herkes fütüristtir.

  • Doğru olan, bugün içinde bulunduğu durumdan daha iyisinin olabileceğine inanan, bilimsel yöntemlerle ulaşılabilecek ve herkes için daha iyi olan bir geleceği hayal eden, bunu gerçekleştirmek için çalışan kişilerin geleceğe yön vermek için çalışmasıdır.

Geleceği şekillendirebilir ve yönetebilirsiniz. Olmasını istediğiniz gelecek için bugün çalışmak, istediğiniz geleceğin oluşması olasılığını artırır.

Geleceği ortaya çıkaran şey bugün alınan kararlardır. Bu kararları alan ve hayata geçirenlerin hedeflediklerine yakın bir gelecekte yaşayacağız. Bu kararları alanların beklentileri, değer yargıları, değerlendirmeleri, hayalleri ve uz görüleri doğrultusunda bir gelecek ortaya çıkacak.

Geleceğe Yön Vermek İçin Ne Gerekir?

  • Sürekli yeni yetkinlikler geliştirmek

  • Farklı deneyimlere sahip olmak

  • Çok disiplinli düşünebilmek

  • Sürekli öğrenmek

Futurizm_Coskun_2b.JPG

İlgili Blog Yazılarımızı Okuyabilirsiniz:

Futurizm_Blog_2b.JPG
Futurizm_Blog_1b.JPG

Gelecek, bugün onu sahiplenenlerin yönlendirmesi ile gerçekleşir. Geçmiş hakkında sahip olunan veri ve bilgi, geleceğe yön veren eğilimler ve fikirler ve ortaya çıkması olası büyük değişiklikler ve sorunlar doğrultusunda yapılan bilimsel her çalışma, geleceği aydınlatılması konusunda atılmış önemli adımlardır.

Beklentilerimiz, umutlarımız ve duygularımız her zaman yetkinliklerimize göre gelişir. Daha iyi bir geleceği ortaya çıkarmak için yetkinlikleri sürekli artırmak, her zaman öğrenmeye açık olmak gerekir.

Mars-Kampı-Logo.png

Gençlere, geleceği yönlendirmek için gerekli yetkinlikleri kazandırmak için tasarladığımız ve gerçekleştirdiğimiz Mars Kampı ile tanışın.

bottom of page